Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32944
Stary 02.09.2015, 20:49
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Pozwolę wstrzymać się z odpowiedzią dopóki nie przeczytasz mojej wiadomości i nie odpowiesz na zadane pytania.
To są te zasadnicze pytania które sobie ubzdurałeś?

IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Odpowiedz na takie pytania:
1. Ile sekund trwała ta jej pogaduszka o której mówisz?
2. Kto do kogo stał dupą w momencie jej trwania? 0:16-0:17 zobacz sobie.
To Ci odpowiem

1. A ch.... to kogo obchodzi czy trwało to 10s czy pół godziny. Zadawanie takiego pytania i jeszcze od odpowiedzi na nie uzależnianie dalszej dyskusji świadczy, że jesteś deczko powolny, albo świadomie manipulujesz.

2. Premierzyca stała dupą do prezydenta i w sekundzie 16 i 17 i we wcześniejszych sekundach i późniejszych również.

Możesz sobie wymyślać kolejne kretyńskie pytania, ale nie zmieni to faktu,, że wlazłeś w buty POwskich mediów i od kilku postów nie masz zamiaru z nich wyskoczyć jak na klasycznego fana korwina przystało. Anty systemowiec liżący dupę władzy.

Powyżej masz całość, poczytaj przemyśl i przestań zrównywać bezczelne chamstwo z wzorcem kultury bo ośmieszanie się to komplement dla takiego zachowania.

Cytat:
Niepodanie ręki E. Kopacz można by rozpatrywać jako niewybaczalną gafę ze strony Andrzeja Dudy jedynie w sytuacji, gdyby podeszła ona do niego, a on ją zignorował. W sytuacji, gdy to ona zignorowała zasady precedencji i protokołu wszelka krytyka należy się tylko p. premier i jej otoczeniu – bez względu na preferencje polityczne i bez względu na to, że jest ona kobietą.
Pojmujesz idiotyzm swojego wpisu, czy masz jeszcze jakieś pytania ...

AS82 napisał(a):Wyświetl post
Duda spierdalający przed Kopacz jest i żałosny i zabawny. Co chwile lata do kościoła ,a bliźniemu (a przede wszystkim premier rządu) ręki nie poda. To są pewnie te "wartości" o których pisał Jaroo1
Hehehe jest i rasowy leming... o bliźnich będzie gadał Zawsze tak było, że zasad kultury najchętniej uczą niewychowane buraki, a zasad chrześcijańskich ateistyczne komuchy.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 02.09.2015 o godz. 21:06.
Hej Nasz TS !!