Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71737
Stary 02.09.2015, 19:06
Mysciak napisał(a):Wyświetl post
A co jest według Ciebie złego w transferach między klubami w lidze ? Łęczna nie ma problemu ze sprzedażą Cernycha Jadze, Jaga Gajosa Lechowi. Hajs zostaje w lidze i kluby mogą nim obracać i te pieniądze nie uciekają za granicę.
Nie jesteśmy już potentatem finansowym, żeby opierać się każdej ofercie, bo wujek Cupiał da, tylko trzeba zażądzać klubem w sposób odpowiedzialny, a nie powiedzieć "Sadlok nie pójdziesz do Legii bo jej nie lubimy nawet jak dadzą dobry hajs"
Chodzi tu oczywiście o kwotę - 1 mln zł. - nędzne pieniądze za Sadloka tym bardziej, że L lubi przepłacić.
Za 1 mln zł. to Uryga, Buchalik albo Cywka po tym co dotąd pokazują.
Odpowiedz cytując