sl@y napisał(a):

|
Wg wyborczej Legia dawała 1 mln złotych, a Wisła chciała 1 mln ale euro
|
Jeśli kwota 1 mln zł jest prawdziwa, to Gaszyński powinien wybuchnąć śmiechem po przeczytaniu oferty.
1 mln €, to kwota adekwatna to wartości Sadloka. A skoro za Masłowskiego Legia niedawno dała tyle samo, to może nawet trochę zaniżona.