Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71733
Stary 02.09.2015, 17:23
sl@y napisał(a):Wyświetl post
Wg wyborczej Legia dawała 1 mln złotych, a Wisła chciała 1 mln ale euro
Jeśli kwota 1 mln zł jest prawdziwa, to Gaszyński powinien wybuchnąć śmiechem po przeczytaniu oferty.

1 mln €, to kwota adekwatna to wartości Sadloka. A skoro za Masłowskiego Legia niedawno dała tyle samo, to może nawet trochę zaniżona.
Odpowiedz cytując