szprotson napisał(a):

Wisła podała cene za Sadloka przy pierwszej próbie negocjacji.
Biorać pod uwage ze za Vranjesa zapłacili ponoc 6,7 stowek ojro nie dziwie sie naszym 
E: niżej:300 000 zł to Legia dawała w pierwszej próbie.
|
Dobrze, że do tego transferu nie doszło. To by tylko pokazało jak nisko upadliśmy.