I jak zwykle skupiasz się na pierdołach kompletnie nie istotnych dla państwa.
Tak, Kopacz źle się zachowała ale czy Duda wyglądał na kogoś kto chce podać rękę? Ja tam nie widzę nigdzie, żeby ona od niego uciekała. Inna sprawa, że ja bym jej ręki nie podał bo to niehonorowa kobieta, aczkolwiek tłumaczycie, że PAD chciał podać rękę zatem...
Odpowiedz na takie pytania:
1. Ile sekund trwała ta jej pogaduszka o której mówisz?
2. Kto do kogo stał dupą w momencie jej trwania? 0:16-0:17 zobacz sobie.
a co o tym sądzi ekspert od protokołu
Cytat:
|
- Pan prezydent, jako pierwsza osoba w państwie, kiedy przybywa, wita się z osobami oczekującymi już na niego - powiedział. Te same reguły obowiązują przy pożegnaniu - mówił Sibora. Jego zdaniem nie najlepiej zachowała się też Ewa Kopacz, która "nie powinna odwracać się w sytuacji, w której może dojść do powitania lub pożegnania z prezydentem".
|
Pewnie powiesz, że stronniczy ekspert ale przypomnij sobie jego wypowiedzi, gdy jako jeden z nielicznych bronił w mainstreamie rozbudowanej ceremonii zaprzysiężenia prezydenta elekta.