http://legia.net/wiadomosci,62122-mi...odka_pola.html
[QUOTE
- Staraliśmy się o to do końca okienka transferowego. Negocjowaliśmy z Wisłą transfer Macieja Sadloka do ostatnich minut, ale niestety nie doszliśmy do porozumienia. ][/QUOTE]
Ciekawe ile za niego chcieliśmy. Jakby dawali z 500 tys Euro to bym go puścił, a za tą kasę możnaby znaleźć zastępstwo + napastnika albo spłacić trochę długów