Wyświetl pojedynczy post
Mysciak
Senior Member
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71726
Stary 02.09.2015, 16:01
http://legia.net/wiadomosci,62122-mi...odka_pola.html

[QUOTE- Staraliśmy się o to do końca okienka transferowego. Negocjowaliśmy z Wisłą transfer Macieja Sadloka do ostatnich minut, ale niestety nie doszliśmy do porozumienia. ][/QUOTE]

Ciekawe ile za niego chcieliśmy. Jakby dawali z 500 tys Euro to bym go puścił, a za tą kasę możnaby znaleźć zastępstwo + napastnika albo spłacić trochę długów
Odpowiedz cytując