To jest właśnie urok tego forum

Czy ja porównywałem miejsce Wisły w kolejnym sezonie? Ilość transferów z Polski i zza granicy? Ile pkt przewagi miała Wisła? No chyba nie...
Chodziło mi o porównanie sytuacji, gdzie w klubie jest 40 piłkarzy branych z łapanki skąd się da.