Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 02.09.2015, 14:27
To jest właśnie urok tego forum Czy ja porównywałem miejsce Wisły w kolejnym sezonie? Ilość transferów z Polski i zza granicy? Ile pkt przewagi miała Wisła? No chyba nie...

Chodziło mi o porównanie sytuacji, gdzie w klubie jest 40 piłkarzy branych z łapanki skąd się da.
Odpowiedz cytując