Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71724
Stary 01.09.2015, 23:16
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Cywka nie zawojował Championship. League One również nie. Dlaczego miałby ekstraklasę?

No ale ile on tam gral .Toz przeciez powinien miec nogi jak ze stali,i walczyc jak drugi Sobol na srodku.

Tymaczasem on jakis taki schowany,wystraszony.Chwalono go w tym Chamiponship a wiadomo jak toporna i trudna to liga.Dlatego stad moje zdziwinie grą i wogole zachowaniem Cywki.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując