Kurz napisał(a):

|
Cywka nie zawojował Championship. League One również nie. Dlaczego miałby ekstraklasę?
|
No ale ile on tam gral .Toz przeciez powinien miec nogi jak ze stali,i walczyc jak drugi Sobol na srodku.
Tymaczasem on jakis taki schowany,wystraszony.Chwalono go w tym Chamiponship a wiadomo jak toporna i trudna to liga.Dlatego stad moje zdziwinie grą i wogole zachowaniem Cywki.