IncognitoTSW napisał(a):

Ocenię jako decyzję czysto polityczną - negatywnie.
Czyli będziesz się cieszył z tego, że to będzie więcej kosztowało inteligencie.
|
Skoro nawet Ty oceniasz ją negatywnie to jest duże prawdopodobieństwo, że POwcy popłyną na niej w wyborach, a koszt kilkudziesięciu milionów w porównaniu do marnowania 1000 razy większych kwot przez tą bandę już od ośmiu lat jest do przełknięcia.