Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1388
Stary 01.09.2015, 10:46
Wyliczanie Moskalowi średniej z ok. 20 meczy, gdzie w tym czasie miał 3x Legię czy po 2x derby, Amicę czy Jagę to niesmaczny żart. Na ten moment kadrowo lepsze zespoły jak Jaga, Legia czy kuchenki mają z nami słaby bilans (może poza Jagą), debry raz wygrał i raz zremisował, do tego dwa remisy (oba pechowe, jeden przez sędziego drugi przez Wrońskiego Darka) z silną Pogonią, poprawa stylu gry. Dać czas to się przeniesie na zdobywanie punktów, poszerzyć ławkę a i o puchary zawalczymy. Z 14-15 zawodnikami w kadrze ciężko na jednym froncie...