Patrvk napisał(a):

A co wy się dziwicie Chrapkowi miał prosty wybór albo pieniądze albo gra w pierwszym składzie
Wiec możemy sie domyślić że oferta Wisły była na tyle słaba że wolał iść do Lechi i powalczyć o to miejsce, jeśli w ogóle taka oferta od Wisły była.
|
W ogóle nie było oferty z Wisła za Chrapka. Michał sam nie chciał wracać do Krakowa z wiadomych jemu tylko przyczyn.