IncognitoTSW napisał(a):

|
Wymień głupie gafy Guzmicsa nie licząc tej z meczu ze Śląskiem.
|
Guzmics ma niestety problem z wybijaniem piłek lecących trochę wyżej niż po ziemi. Regularnie piłka odbija mu się od piszczela albo nie tej części stopy, którą chce i leci dosłownie wszędzie, przeważnie na róg. Parę takich sytuacji już sprokurował, choćby pamiętne derby rok temu na Kałuży.