Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71714
Stary 31.08.2015, 21:55
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Wymień głupie gafy Guzmicsa nie licząc tej z meczu ze Śląskiem.
Guzmics ma niestety problem z wybijaniem piłek lecących trochę wyżej niż po ziemi. Regularnie piłka odbija mu się od piszczela albo nie tej części stopy, którą chce i leci dosłownie wszędzie, przeważnie na róg. Parę takich sytuacji już sprokurował, choćby pamiętne derby rok temu na Kałuży.
Odpowiedz cytując