Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Janusz
Member
Od: 06.2013
Offline
#
10
31.08.2015, 21:35
Z Lechią niestety jest tak, że co okienko dokonują 25 wzmocnień, a potem walczą o ósemkę...
Janusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Janusz
Znajdź inne posty napisane przez Janusz