Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10650
Stary 31.08.2015, 20:46
Wątpie, że od wypożyczenia jest. Od definitywnego (który ma być za 6mln euro) 15-20%, co da jakies 4-5mln PLN... Szkoda, że teraz go nie sprzedali za tyle, mocno by budżet podreperowało..
Odpowiedz cytując