|
Spokojnie, zaczną się kartki czy kontuzję i każdy z nich będzie miał swój czas, żeby się pokazać. Popovic póki co ślamazarny, ale mam nadzieję, że z czasem się ogarnie. Wypadnie Uryga, czy Mąka i będzie musiał gość udowodnić czy jest wart pierwszej 11tki.
|