Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71705
Stary 31.08.2015, 18:35
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Abbott rozegrał ponad 200 i co z tego?
Mame oszukasz ,tate oszukasz ale ligi polskiej nie oszukasz
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe kto w ogole wypatrzył Popovica i co w nim widział? Czyzby Kapka? Szkoda, ze odszedł Barrientos, ciekawe jakby wyglądał na"10" ? Cywke spróbować na def pomocniku kosztem Urygi. Uryga jest dobry, ale na ławce.

Istnieje coś takiego jak okres adaptacyjny i w/w dwójka oraz Crivellaro ewidentnie mają z tym problem.

Będą mieć także do pokazania swoich umiejętności jeszcze 30 spotkań, więc po tych 7 nie skreślałbym ich całkowicie. To nie są piłkarze pokroju Beto, Christovów czy Sikorskich żeby sobą całkowicie nic nie prezentować.

Popović w 1 lidze wciągał konkurencje nosem (i to opinia mądrzejszych ode mnie), był szybszy, grał inteligentniej, nie bał się strzelać i ryzykowanie podawać. A przecież nie było to kilka lat, ale kilka miesięcy temu. Wydaje się, że nie może znaleźć zrozumienia z partnerami na boisku.
Cywka? Jego 'uniwersalność' z jaką do nas przychodził stała się dla niego przekleństwem. Jednak przykład Jankowskiego pokazuje, że nie powinien płakać, że siedzi na ławce, tylko czekać na swoją szansę.
A Crivellaro? Wg mnie jest najbliżej pierwszego składu, ale musi częściej oglądać go w wersji z meczu z Lechem, a nie z Pogonią. I koniecznie musi wyregulować celownik. Zarówno strzałów jak i podań.
Odpowiedz cytując