|
Tak Ci się tylko wydaje. O wylocie Probierza zaczęto, jak sam dowodziłeś, pisać po przegrywanych u siebie meczach ze słabeuszami. O zwolnieniu Moskala wyrokowano najpierw po braku awansu do pucharów, potem po losowaniu ligi i trudnym dla Wisły początku, a potem co mecz prognozując ile to musi wywalczyć punktów żeby nie wylecieć. Porównywanie tej sytuacji do sytuacji Probierza to kabaret, a Ty od kilku postów starasz się je zrównywać
|