Wyświetl pojedynczy post
serek_dj
Member
 
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71704
Stary 31.08.2015, 17:49
Chrapka szkoda, ale ma rok (ROK!) w plecy bo grać to za wiele i tak tam nie grał... moze odpali, może nie...a gości do środka mamy. Bardziej żałuję że nie ma jednak napastnika. Cernych za 200k€ w Jadze, niby nie dużo... ale dla nas i tak za wiele więc pozostawali tacy na wypożyczenie... więc słabi, albo bez kontraktu... więc słabi... a i Cernych póki co szału nie robi, więc poniekąd rozumiem że mamy tylko Brożka ale niedosyt pozostał.

Ale złego słowa na Gaszyńskiego powiedzieć nie można. Ogarnięty prezes od ładnych paru lat. Może w zimie się coś uda... Za Guerriera powinno nam się udać dostać trochę kasy, byleby teraz z Marko J. jakiegośkontraktu nie przegrać.
I choć serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem - za Wisłę - bo nie liczy się nic więcej - to pewne.
Odpowiedz cytując