Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71700
Stary 31.08.2015, 16:38
63.5 - nie sadzisz chyba ze w przypadku dobrego piłkarza jest problem gdzie ma grać?Nie.
Taki problem pojawia sie jak zawodnik jest średnio co po Cywce niestety widać. Jak wchodził to wyglądał na elektrycznego i niewpewnego. W obronie też dziwny bo nauczony stylu angielskiego za co odgwiazdano pare przewinień. Ogólnie miał czyścić a nie czyści. Miał jeżdzić na dupie a nie jeżdzi a technike uzytkową lepszą ma Boguś. Takie moje zdanie po kilku kolejkach obserwowania go.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując