|
To byłby świetny transfer i do tego za darmo, więc naprawdę żal, że nie do nas. Z Mąką tworzyliby świetny środek pola. Do tego perspektywiczny i po roku pewnie znowu byśmy mogli zarobić na transferze.
" Bo najważniejsze chęć istnienia, spokojne dni i spełnione marzenia..."
|