Wyświetl pojedynczy post
Jago
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71695
Stary 31.08.2015, 14:05
To byłby świetny transfer i do tego za darmo, więc naprawdę żal, że nie do nas. Z Mąką tworzyliby świetny środek pola. Do tego perspektywiczny i po roku pewnie znowu byśmy mogli zarobić na transferze.
" Bo najważniejsze chęć istnienia, spokojne dni i spełnione marzenia..."
Odpowiedz cytując