serek.c2 napisał(a):

|
Moskal stwierdził, że nie podpisze się pod tym transferem - Estończyk nie przekonał go do siebie na treningach.
|
i tutaj zachodzi obawa czy oby Kazek jest dobry w sprawach typu : ocena potencjału, przydatność itd.
Bo podpisał sie pod transferem Cywki który wygląda jakby grał w III lidze ale polskiej. Podpisał sie pod transferem Popovica który nie wiem co ma prócz słabej motoryki.
Jakieś jeszcze miał transfery ? Mąka i Cierzniaka nie licze bo to nie są jego wybory.