Najśmieszniejsze są ostatnie żale POwców, że ich nigdzie nie zapraszają

. Kopacz na rocznicę porozumień sierpniowych potrzebuje zaproszenia...
A jak już ich zaproszą to też źle bo linia propagandy się sypie...
http://niezalezna.pl/70449-klamstwa-...-jednak-afryke
Ciekawe jak się skończy sprawa wniosku Prezydenta o referendum. Durne POwce są gotowe wniosek odrzucić, oby tak się stało bo to będzie ich gwóźdź do trumny.