Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32885
Stary 31.08.2015, 12:21
Najśmieszniejsze są ostatnie żale POwców, że ich nigdzie nie zapraszają . Kopacz na rocznicę porozumień sierpniowych potrzebuje zaproszenia...

A jak już ich zaproszą to też źle bo linia propagandy się sypie...

http://niezalezna.pl/70449-klamstwa-...-jednak-afryke

Ciekawe jak się skończy sprawa wniosku Prezydenta o referendum. Durne POwce są gotowe wniosek odrzucić, oby tak się stało bo to będzie ich gwóźdź do trumny.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 31.08.2015 o godz. 12:26.
Hej Nasz TS !!