siemstein napisał(a):

|
Z całym szacunkiem, ale info o domkniętej kadrze dał Konrad Gruszczyński na TT. Gość jest równie wiarygodny co politycy. Nie mniej, nie spodziewałbym się już nikogo. Chyba, że już po oknie gość bez kontraktu
|
Nie trzeba być Konradem Gruszczyńskim (czy jak mu tam) żeby wiedzieć rzeczy oczywiste. Od 2 lat w ostatnim dniu letniego okienka wiślackie portale oraz kibice liczą na gruszki z nieba. Gdyby ktokolwiek miał się pojawić byłyby już przecieki, bo przed dziennikarzami dzisiaj nie da się niczego ukryć. Transferem Mączyńskiego zamknęliśmy kadrę, tak jak mówił prezes. Ostatnio były przecieki, że Kapka jeździł z kimś na Bałkany negocjować. Negocjowali z trenerem i te rozmowy nie wypaliły. Ktoś sobie dorobił teorię o nowych piłkarzach, a niektórzy liczą godziny do końca okienka.