kerim1906 napisał(a):

ad1 no to zgodnie z życzeniem TNS , czyli prawie zgadza sie z moimi przewidywaniami , nie ma tutaj zlewu , ale Pis-owi dodaje 3-4 % czyli 44-45 % , urbanoplatfusiarni odejmuję 4-5 % czyli 15-18 % , Kukiz ok , zlew 7.99 plus niestety zsl około 6 % http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...wiadomosc.html
ad2 może jest takie wrażenie , ale czy jest to niemożliwe czy nierealne ?
ad3 tez tak myślę
ad4 jest to możliwe co piszesz, ale może być też taka sytuacja że Pis 229 , a reszta 231 , i co wtedy ? , dlatego uważam że sztucznie pompują więcej ugrupowań w Sejmie, i to tak od dwóch trzech tygodni gdy okazało się że "Pisem " nie da się już manipulować
ad5 zweryfikują to wybory, chociaż słychać też głosy że zlew może zamienić sie wynikami z urbanoplatfusiarnią , w sumie to ta sama partia
ad 6 to realizm , a optymizm też jest potrzebny
|
1. Tak jak pisałem wcześniej: 20% różnicy zafałszowane przez wakacje. Moim zdaniem realnie to 10-15% co będzie już widać w badaniu wrześniowym.
2. Fantasmagorie człowieka który chce znaleźć logikę tam gdzie jej nie ma.
4. Jeśli PiS będzie miał 220 miejsc to nie ma siły, rząd powstanie. Kupić 10 głosów to absolutnie żaden problem.