Dean napisał(a):

Coś czuję, że Chrapek jednak dzisiaj do nas...
|
Griszka30KR napisał(a):

|
Jeszcze Peszko ponoć tam dołącza.
|
Chyba jednak nie... choć kto wie czym PAP się sugeruje? Może bardziej wpisami na forach internetowych?
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...ansfery/nz0ywf