Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1375
Stary 30.08.2015, 21:22
RAFi89 napisał(a):Wyświetl post
Jak Moskal wtedy prowadził zespół to tak pisałeś o naszym zespole.

A co tu ma trener do rzeczy? Kopacze bez pojęcia i tyle. Gdzie robiący różnicę Melikson? Strzału nie potrafią oddać? Liczą na błąd? To przecież jakaś paranoja. Żeby u siebie strzału nie oddać. W Lubinie też strzelili na 2:1 i plaża. Problem jest w tym że najemnicy wynik mają w d..... liczy się kasa. Jak coś to wywalą trenera i jakoś to będzie. Niestety wraz z Małeckim straciliśmy pierwiastek szaleństwa, który czasem dawał nam wynik. Teraz zostały same ciepłe kluchy "szanujące klub". A czy ten klub będzie mistrzem czy spadkowiczem to sprawa drugorzędna.
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=1254

To jak to w końcu było? Zespół z potencjałem czy same ciepłe kluchy?
Bo to był mecz z Koroną który miał być argumentem za zwolnieniem Moskala i takim się stał, poprzedni z Lubinem zremisowany 2:2 po dwóch naszych swojakach. Gdyby wtedy grajków przetrzymać, a nie zwalniać Kazka to dziś bylibyśmy w innym miejscu, a tak historia zatoczyła koło tyle że jesteśmy nie w LE a w połowie ....klasy.

Wtedy odpadnięcie po pechowym dwumeczu osłabiło morale ale potencjał był tylko ochoty brakło, a nawet więcej zatrudnienie motywatora resztki ochoty zabrało i trzy lata szlag trafił...

Ajax napisał(a):Wyświetl post
OOO idę po popcorn

Ty się czepiasz tego posta nie napisał Drozd ale Smuda mu na złość ale ciiiiiii
Jasiu idź już spać bo przyjdzie buka...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 30.08.2015 o godz. 21:28.
Hej Nasz TS !!