Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1366
Stary 30.08.2015, 19:58
Wy naprawdę od Drozda wymagacie zrozumienia argumentów?

Jego zdaniem piłkarze za Smudy zdobywali punkty seryjnie na jesieni i wykręcali rekordy bo punkty na jesieni były wartę 50%?

Ciekawe ile są teraz warte punkty 75% czy 25% bo mamy trenera którego lubi DRozd?

Jego zdaniem Probierz był ponad rundę w klubie.

Jego zdaniem Brożek nie strzelał bramek za Smudy. A jak strzelał to były warte 50%.

Fotela lidera przez pewien czas też nie było.

Dodatkowy przykład z spekulacjami medialnymi bajka ale on i tak będzie pisał felietony, że tam tych linków nie ma A to że liga zaczynała się w innym terminie to też wina Smudy albo Probierza

Darujcie sobie bo to sensu nie ma.

Martwi mnie że dalej po objęciu prowadzenia cofamy się do obrony bronimy 6 piłkarzami.

Natomiast trzeba przyznać, że momentami gra obronna wyglądała na bardziej przemyślaną i zorganizowaną. I mam nadzieję, że zaczniemy pracować na autobusem w polu karnym bo inaczej czeka nas jeszcze wieeele remisów.