Wy naprawdę od Drozda wymagacie zrozumienia argumentów?
Jego zdaniem piłkarze za Smudy zdobywali punkty seryjnie na jesieni i wykręcali rekordy bo punkty na jesieni były wartę 50%?
Ciekawe ile są teraz warte punkty 75% czy 25% bo mamy trenera którego lubi DRozd?
Jego zdaniem Probierz był ponad rundę w klubie.
Jego zdaniem Brożek nie strzelał bramek za Smudy. A jak strzelał to były warte 50%.
Fotela lidera przez pewien czas też nie było.
Dodatkowy przykład z spekulacjami medialnymi bajka ale on i tak będzie pisał felietony, że tam tych linków nie ma

A to że liga zaczynała się w innym terminie to też wina Smudy albo Probierza
Darujcie sobie bo to sensu nie ma.
Martwi mnie że dalej po objęciu prowadzenia cofamy się do obrony bronimy 6 piłkarzami.
Natomiast trzeba przyznać, że momentami gra obronna wyglądała na bardziej przemyślaną i zorganizowaną. I mam nadzieję, że zaczniemy pracować na autobusem w polu karnym bo inaczej czeka nas jeszcze wieeele remisów.