jova napisał(a):

Cały czas coś mi się kojarzy, że przy jakimś transferze, niekoniecznie naszym, już było zamieszanie z tymi procentami od kolejnej sprzedaży i faktem, że z jakiegoś tam powodu ten paragraf przestał obowiązywać.
Czy czasem nie było takiej sytuacji, gdy Uche odchodził z Almerii?
|
Uche przedłużył kontrakt z Almeria i nasze zapisy przestały obowiązywać. Tak samo będzie z Błaszczykowiskim jak przedłuży umowę z Borussią.