Drozd napisał(a):

|
Miałeś mi dać przykład medialnych bądź forumowych dywagacji na temat zwolnienia Probierza w analogicznym okresie w jakim był i jest teraz Moskal.
|
mówisz masz:
http://www.archiwum.wyborcza.pl/Arch...ow,zwykly.html
i temat z września 2012 roku do poczytania:
http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=8618&page=92
"Straszenie" Probierza Smudą trwało w najlepsze.
chyba nie muszę Ci już wklejać poszczególnych postów forumowiczów?
Drozd napisał(a):

|
Probierz miał chyba deczko lepszy skład i perspektywy niż Moskal przejmując drużynę po Smudzie.
|
Perspektywy miał takie, że Probierzowi w lecie kontraktowano Sikorskiego, a Bednarz wszem i wobec ogłaszał, że drużyna jest niewypłacalna i może mieć problem z licencją. Marketingowo-finansowy strzał w kolano.Czy skład z wypalonym Jaliensem, Ilievem i z Meliksonem na walizkach był lepszy niż ten którym dysponował Moskal wiosną 2015? tu jest pole do dyskusji. Wg mnie był porównywalny. Stillić przykrywał czapą Meliksona. Liczby mówią same za siebie.