Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1358
Stary 30.08.2015, 15:44
Miałeś mi dać przykład medialnych bądź forumowych dywagacji na temat zwolnienia Probierza w analogicznym okresie w jakim był i jest teraz Moskal. Probierz miał chyba deczko lepszy skład i perspektywy niż Moskal przejmując drużynę po Smudzie. Jednak mnie chodzi nie tyle o wyniki co o atmosferę wokół trenera stawianie mu punktowych ultimatów i tym podobne działania, które spokojnej pracy ze świeżo budowaną drużyną nie ułatwiają, a moim zdaniem mają na celu utrudnić, komu na tym zależy?

Miałeś wrzucić te medialne spekulacje na temat odejścia Probierza, a nie żale Probierza na medialne spekulacje. Dlaczego Moskal się nie żali? Bo musiałby niczemu innemu czasu nie poświęcać tyle już było "przecieków" o zwolnieniu.

Probierz musiał odejść bo to żaden trener, przepraszam, to dokładnie taki trener jak Smuda. Jeżeli ma zawodników którzy sami umieją grać to może i jakiś wynik zrobi, ale jeżeli trafi się przeciwnik któremu zawodnicy sami z siebie nie podołają to on w niczym nie pomoże, no może poskacze przy linii a po meczu powie, że się nie udało. A młodzi? Pewnie wychodzi z założenia że młody będzie więcej biegał i to przyniesie skutek .

Natomiast co do miejsca w tabeli puki był Moskal graliśmy i w Lidze i w Pucharach jak to się ma do wyników popatrz sobie na Lecha. Probierz jak przyszedł mógł zająć się wyłącznie ligą mając mistrzowski skład z Sobolem, Wilkiem Meliksonem Małeckim i innymi którzy rok wcześniej wywalczyli mistrzostwo. Odeszli tylko Brożek i Głowa Nie udawaj że nie widzisz różnicy...


ps. Eee nie nikt nie zwalniał Moskala po rundzie wiosennej, a potem po derbach i Legii, a potem po Pogoni itd.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 30.08.2015 o godz. 16:00.
Hej Nasz TS !!