Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1357
Stary 30.08.2015, 14:19
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jakie kłamstwa? Pokaż mi dyskusję medialną na temat zwolnienia Probierza po niewywalczeniu pucharów z drużyną która wyszła z grupy LE? Pokaż mi dyskusję o zwolnieniu Probierza kiedy na początku kolejnego sezonu zanotował start 2 zwycięstwa, remis i 2 porażki z gwiazdą Maorem "który robi różnicę" Meliksonem w składzie. Piłkarze go zwalniali, a forumowi eksperci i dziennikarzyny jakoś nie widziały jego winy w kompromitujących wynikach. Zupełnie odwrotnie niż dzisiaj.

Probierz gdyby miał klasę to podziękowałby na koniec sezonu po zajęciu niskiego miejsca z Mistrzem Polski, a nie po sześciu meczach kolejnego zostawiając drużynę na 11 miejscu.
Kłamstwem jest że i tu cytat: Probierz, Smuda po całej rundzie siedzieli sobie u nas jak pączki w maśle niezależnie od wyników i obrazu gry wywołującej ból zębów. Jaka cała runda Probierza? Jakie siedzenia jak pączek w maśle?

Jak już chcesz być tak "drobiazgowy" to racz zauważyć, że Moskal przejął drużynę Maaskanta będąc na 5 miejscu w tabeli. "Oddał" ją Probierzowi będąc na 7 i tą samą pozycją zakończył się sezon 2011/2012. To nie Probierz odpowiadał za przygotowanie zespołu do rundy wiosennej. Chcąc rozliczać go z wyników tamtej rundy powinieneś równie dobrze rozliczać Moskala za tegoroczną rundę wiosenną, gdzie z gwiazdą Stilliciem wykręcił niesamowity wynik 3 zwycięstwa, 7 remisów i 4 porażki.

Probierz zanotował start do rundy 12/13 podobno jak Moskal teraz. Zdobył 6 punktów w 6 meczach, gdzie teraz Moskal zanotował ich 7.

Ktoś zwalniał Moskala po rundzie wiosennej? Nie. Czy teraz kibice i dziennikarze rozpoczeli temat zwolnienia Moskala? Nie! Temat wyciekł z posiedzenia rady nadzorczej, która podjęła się oceny pracy trenera. Teraz to nawet weszlo, słynące z siarczystej krytyki staneło w obronie Moskala. Kibice na forum mogą sobie dyskutować o czym żywnie podoba. Od trybun Moskal ma poparcie i to są fakty.

A jak twierdzisz, że strasznie dziennikarze bronili wówczas Probierza, to proszę, oto fragment z GW:

"Posada szkoleniowca był zagrożona od kilku tygodni. Probierz narzekał na dziennikarzy, którzy pisali o jego zwolnieniu, ale statystyki były bezlitosne: Wisła rozpoczęła sezon najgorzej od dwóch dekad. Wydawało się, że jego akcje skoczyły w górę po wygranej z Lechią Gdańsk w lidze i Warta Poznań w Pucharze Polski.

Nieoficjalnie mówiło się, że Probierz nie może znaleźć wspólnego języka z niektórymi piłkarzami Wisły. Mówiło się o konflikcie z Maorem Meliksonem, ale decyzje Probierza negowali przede wszystkim Łukasz Garguła i Ivica Iliew. Po porażce z Pogonią w Szczecinie pierwszy wypadł z kadry, drugi trafił na ławkę rezerwowych. Trener miał im zarzucać brak zaangażowania. Szkoleniowiec zaprzeczał i twierdził, że po prostu potrzebuje piłkarzy, którzy będą walczyć od 1. do ostatniej minuty.

Wówczas pojawiły się komentarze, że Probierz odszedł z drużyny, ponieważ stawiał na młodych (m.in. Michała Chrapka i Łukasza Burligę)."
Ostatnio edytowane przez Karherop : 30.08.2015 o godz. 14:21.