Karherop napisał(a):

Chrapek jest już zaklepany dla Lechii w 99%. Wisła jest tu wymieniona życzeniowo i raczej nawet nie podjęła z nim negocjacji.
Brożek się chwilowo "obudził", więc z napastnika w tym okienku już nici. Szkoda, bo przydałby się chociażby jakiś młodzian potrafiący walczyć na szpicy. Nawet jeśli miała być to bardziej inwestycja, niż realne wzmocnienie na dzisiaj.
|
Ponoć do Lechii idzie Milos Krasic,więc z tym Chrapkiem różnie może być.