Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71665
Stary 30.08.2015, 13:54
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Chrapek jest już zaklepany dla Lechii w 99%. Wisła jest tu wymieniona życzeniowo i raczej nawet nie podjęła z nim negocjacji.

Brożek się chwilowo "obudził", więc z napastnika w tym okienku już nici. Szkoda, bo przydałby się chociażby jakiś młodzian potrafiący walczyć na szpicy. Nawet jeśli miała być to bardziej inwestycja, niż realne wzmocnienie na dzisiaj.
Ponoć do Lechii idzie Milos Krasic,więc z tym Chrapkiem różnie może być.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując