Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32868
Stary 30.08.2015, 13:26
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Tymczasem od 1 września w szkołach będą obowiązywały idiotyczne zakazy dotyczące jedzenia i picia w szkołach.
Przypomnijmy zatem pewne głosowanie
http://orka.sejm.gov.pl/Glos7.nsf/nazwa/78_17/$file/glos_78_17.pdf
Bareja bis, gospodarka centralnie sterowana znowu w modzie?

edit
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ajen...h-3400360.html
A może zamiast pokazywać wyniki głosowania napiszesz kto jest autorem projektu takiego przepisu? Bo to, że trzeba pilnować żeby dzieci nie były faszerowane syfem to jasne i wynik głosowania jest naturalny. Natomiast kto zakazał robienia kanapek z białego pieczywa to już nie sprawa głosowania tylko autora projektu. Zatem kto tak "postępowy" projekt wniósł pod obrady?
Hej Nasz TS !!