Tymczasem od 1 września w szkołach będą obowiązywały idiotyczne zakazy dotyczące jedzenia i picia w szkołach.
Przypomnijmy zatem pewne głosowanie
http://orka.sejm.gov.pl/Glos7.nsf/nazwa/78_17/$file/glos_78_17.pdf
Bareja bis, gospodarka centralnie sterowana znowu w modzie?
edit
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ajen...h-3400360.html