Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32865
Stary 30.08.2015, 13:06
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Pojawiło się "niebezpieczeństwo" że wejdą tylko trzy partie Pis Po i Kukiz, a to znacząco promuje zwycięzców. Pis rządziłby samodzielnie, a z Kukizem miałby większość konstytucyjną. Dlatego taki amok...
Układ postmagdalenkowy zrobi wszystko by po wyborach rządziła koalicja sitwa+lewaki+nowoczerskaPL
Ostatnio edytowane przez AYALA : 30.08.2015 o godz. 13:11.