Drozd napisał(a):

Pojawiło się "niebezpieczeństwo" że wejdą tylko trzy partie Pis Po i Kukiz, a to znacząco promuje zwycięzców. Pis rządziłby samodzielnie, a z Kukizem miałby większość konstytucyjną. Dlatego taki amok...
|
Układ postmagdalenkowy zrobi wszystko by po wyborach rządziła koalicja sitwa+lewaki+nowoczerskaPL