Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1356
Stary 30.08.2015, 12:38
Jakie kłamstwa? Pokaż mi dyskusję medialną na temat zwolnienia Probierza po niewywalczeniu pucharów z drużyną która wyszła z grupy LE? Pokaż mi dyskusję o zwolnieniu Probierza kiedy na początku kolejnego sezonu zanotował start 2 zwycięstwa, remis i 2 porażki z gwiazdą Maorem "który robi różnicę" Meliksonem w składzie. Piłkarze go zwalniali, a forumowi eksperci i dziennikarzyny jakoś nie widziały jego winy w kompromitujących wynikach. Zupełnie odwrotnie niż dzisiaj.

Probierz gdyby miał klasę to podziękowałby na koniec sezonu po zajęciu niskiego miejsca z Mistrzem Polski, a nie po sześciu meczach kolejnego zostawiając drużynę na 11 miejscu.

Kurz napisał(a):Wyświetl post
Istotne jest tylko to na co liczy jedna osoba. Moskal ją rozczarował i długo w Wiśle nie pobędzie. Tak przynajmniej uczy doświadczenie poprzednich lat.
G... prawda. Czym niby rozczarował, tym że jesteśmy niepokonaną drużyną, czy tym że gra wygląda atrakcyjnie dla widza? Tylko bredzenie dziennikarzyn i ślepych "ekspertów" może podważać ocenę pracy Moskala i wpływać na posunięcia bossa. Dzieje się to od samego początku już przed pierwszym meczem na Legii, a potem u nas z żydkami "fachowcy" wyrokowali ile to Moskal musi zdobyć punktów żeby nie zostać zwolniony po dwóch meczach. Więc nie pitol za przeproszeniem...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 30.08.2015 o godz. 13:14.
Hej Nasz TS !!