Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71664
Stary 30.08.2015, 11:59
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj ktos pisał, ze Lechia interesuje sie Chrapkiem a teraz czytam, ze My podobno tez. Informacja z portalu Tuttocalciocatania.com wiec chyba moze byc cos na rzeczy bo to zrodło zwiazane z tym klubem własnie.
Chrapek jest już zaklepany dla Lechii w 99%. Wisła jest tu wymieniona życzeniowo i raczej nawet nie podjęła z nim negocjacji.

Brożek się chwilowo "obudził", więc z napastnika w tym okienku już nici. Szkoda, bo przydałby się chociażby jakiś młodzian potrafiący walczyć na szpicy. Nawet jeśli miała być to bardziej inwestycja, niż realne wzmocnienie na dzisiaj.
Odpowiedz cytując