Drozd napisał(a):

|
Wynik na moment pozamykał gęby specom widzącym w każdym niecelnym kopnięciu piłki winę Moskala. Co ich wszystkich tak ten Moskal uwiera? Probierz, Smuda po całej rundzie siedzieli sobie u nas jak pączki w maśle niezależnie od wyników i obrazu gry wywołującej ból zębów
|
Przecież Probierz sam podał się do dymisji i nie przepracował u nas nawet 1 rundy, więc po co te kłamstwa?
Nie podobał się zawodnikom jego styl prowadzenia zespołu, to go sobie zwolnili. Nie jest to żadną tajemnicą. Przyszedł Kulawik i zawodnikom się "zachciało grać" z dnia na dzień. Oczywiście wyniki Kulawika w ogólnym rozrachunku były... jeszcze gorsze.
Jak widać Probierz wykonuje gdzie indziej lepszą robotę. W klubie gdzie to nie zawodnicy decydują o zwolnieniu trenera (bezpośrednio), jak u nas. Probierz właśnie względem swoich poprzedników i następców miał najwięcej honoru ze wszystkich. Odliczając Skorżę, II kadencje Kasperczaka i Moskala, którzy wg mnie również zachowali się z klasą.