Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17648
Stary 30.08.2015, 11:16
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Byl po słowie bo złozyli mu ofertę. Teraz Nasi sie obudzili ....
Tylko po co?
Jak w aucie jest zepsute koło to nie kupuje sie okna tylko koło.
Ogólnie dlatego, że fajnie jest mieć w klubie jak najwięcej zawodników, którzy się z nim identyfikują. I w dodatku wywołują pozytywne emocje w kibicach.

Poza tym skoro udało się go sprzedać raz, może uda się ponownie po odrestaurowaniu. Z Popoviciem, Cywką i Crivellaro to się raczej nie powiedzie.

I po ostatnie, Chrapek jest, być może, po prostu lepszy od naszych nowych nabytków.
Odpowiedz cytując