szprotson napisał(a):

Byl po słowie bo złozyli mu ofertę. Teraz Nasi sie obudzili ....
Tylko po co?
Jak w aucie jest zepsute koło to nie kupuje sie okna tylko koło.
|
Ogólnie dlatego, że fajnie jest mieć w klubie jak najwięcej zawodników, którzy się z nim identyfikują. I w dodatku wywołują pozytywne emocje w kibicach.
Poza tym skoro udało się go sprzedać raz, może uda się ponownie po odrestaurowaniu. Z Popoviciem, Cywką i Crivellaro to się raczej nie powiedzie.
I po ostatnie, Chrapek jest, być może, po prostu lepszy od naszych nowych nabytków.