Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71661
Stary 30.08.2015, 10:50
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Kluczowe słowo, które pominąłeś - 20% zysku, a nie kwoty.
Co to za bzdura? Jakiego zysku? Jest wynegocjowana kwota transferowa i od tej kwoty ileś tam procent Wisła dostanie. Zysku....
Odpowiedz cytując