wislak68 napisał(a):

|
Wiem że z Dudą trafiłeś. Jako jedyny na tym forum. Ale czy to powyżej to przypadkiem nie jest jednak, mimo wszystko, zupełnie niepotrzebny huraoptymizm?
|
Obserwuje od 2-3 tygodni kolejna panikę na pokładzie mainstreamu i "sądażowni" , teraz na tapecie jest podpompowanie tzw zjednoczonej komuchowni i ryszarda swetru, zsl pewnie wejdzie z 6-7% , natomiast komuchownia i swetru bez szans . Dlaczego tak przewiduję ? jeszcze niedawno pokazywali że Pis i urbanoplatfusiarnia jest na podobnym poziomie , czasami z lekką przewagą Pis , od 2-3 miesięcy pokazują Pis z przewagą od15-20 %. Pokazują tak dlatego że Pis ma taka przewagę albo większą , prawdopodobnie miał także wcześniej przewagę może nie tak dużą ale wtedy była zgoda na fałszowanie . Od czasów wyborów prezydenckich zgoda na fałszowanie się skończyła , a koronnym argumentem na to jest pogratulowanie Dudzie zwycięstwa przez Putina około 12.30 w poniedziałek gdzie wyniki nie były znane i mogli zrobić wszystko jak zwykle to robili. Prawdopodobnie stery przejęła i przejmuje opcja amerykańsko - żydowska z czym putinu musiał się pogodzić . Symptomatyczne było tez zachowanie bulastego na wieczorze wyborczym gdzie pogratulował Dudzie zwycięstwa, gdzie zwykle przy takim wyniku mówili że poczekajmy na oficjalne i tym podobne.Po tych wydarzeniach "sądaże"zaczęły zmierzać do właściwych wyników czyli przewagi Pisu około 20 % i wejścia do Sejmu urbanoplatfusiarni,Kukiza i ewentualne zsl. Teraz jest "pomysł" co by zwiększyć ilość ugrupowań w Sejmie żeby Pis miał niby kłopot z koalicją. Dlatego właściwe wyniki to PIS 42-44 % , urbanoplatfusiarnia 15-19 %, Kukiz 10-12 % i ewentualnie zsl 6-7 % , reszta poza Sejmem. Jak chcesz to sprawdz " nowy" wynik zjednoczonej komuchowni , pokazują aktualnie od 8 do 11 % , pytanie skąd tyle? sld miało realny wynik 4-5 % , palikmiot 1 % max , reszta zjednoczeniowców 0,1 % , łatwo wyliczyć , pompowanie na maxa , o swetru nie wspominam bo nie przekroczy 2 %.Co do mojego hurraoptymizmu , nawet jak tak to nazywasz mogę sobie na to pozwolić ponieważ po pierwsze takie są fakty , a po drugie nie jestem w żaden sposób związany z Pis .