Wyświetl pojedynczy post
Mysciak
Senior Member
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17646
Stary 30.08.2015, 09:46
Ludzie proszę Was nie wklejajcie jakiejś listy nazwisk z transfermarktu, których nawet nie znacie bo
po 1 Gadzhev to SPD nie SO, po 2 Lech go chciał i nie mógł mu zaproponować tyle kasy ile chciał, a Wy liczycie, że zacznie grać w Wiśle za jeszcze mniejsze pieniądze.
Nivaldo podobno negocjuje z Legią,więc powodzenia.
Odpowiedz cytując