|
Obwodnica - czy to wschód czy północ jest oczywistą oczywistością.
Sami urzędnicy kiedyś podawali że dziennie od północy do Krakowa wjeżdża ponad 70 tys aut w tym ciężarówek - i wiele z nich wali prosto do Opolskiej i na zachód bo innej drogi nie ma.
Nawet jak powstanie wschodnia co i tak jest lepsze niż nic - nie wydaje mi się żeby tirowcy objeżdżali Kraków dookoła 40 km żeby pojechać z północy na zachód - dalej się będą pakować na 29-tą.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|