Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32858
Stary 30.08.2015, 08:28
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Wiem że z Dudą trafiłeś. Jako jedyny na tym forum. Ale czy to powyżej to przypadkiem nie jest jednak, mimo wszystko, zupełnie niepotrzebny huraoptymizm?
Zgadzam się z Wiślakiem68, PIS wygra wybory parlamentarne, ale do rządów samodzielnych będzie daleko, bez koalicjanta raczej się nie obędzie.

Tylko teraz z kim ? Jedynym wyjściem pozostaje Kukiz

PSL się nie zgodzi bo w województwach mają wszędzie koalicję z PO, Zjednoczona Lewica z Palikotem na czele i komuchami w ogóle odpada, Nowoczesna.pl to PO bis także też odpada, zostaje Kukiz i Korwin, jednak większe szanse do wejścia daję temu pierwszemu i tylko on zostaje

A jakie jest Wasze zdanie ?
Ostatnio edytowane przez heoij : 30.08.2015 o godz. 08:35.