wislak68 napisał(a):

|
Wiem że z Dudą trafiłeś. Jako jedyny na tym forum. Ale czy to powyżej to przypadkiem nie jest jednak, mimo wszystko, zupełnie niepotrzebny huraoptymizm?
|
Zgadzam się z Wiślakiem68, PIS wygra wybory parlamentarne, ale do rządów samodzielnych będzie daleko, bez koalicjanta raczej się nie obędzie.
Tylko teraz z kim ? Jedynym wyjściem pozostaje Kukiz
PSL się nie zgodzi bo w województwach mają wszędzie koalicję z PO, Zjednoczona Lewica z Palikotem na czele i komuchami w ogóle odpada, Nowoczesna.pl to PO bis także też odpada, zostaje Kukiz i Korwin, jednak większe szanse do wejścia daję temu pierwszemu i tylko on zostaje
A jakie jest Wasze zdanie ?