Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71658
Stary 30.08.2015, 02:23
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Druga sprawa, że raczej po przedłużeniu kontraktu przez Kubę nasza umowa dalej obowiązuje, to jest umowa pomiędzy klubami i to w jaki sposób się w międzyczasie Kuba dogadał z BVB nas nie interesuje.

Jakby było inaczej, każdy od razu po transferze by podpisywał drugi kontrakt, żeby wyeliminować klauzulę % zysku od sprzedaży. To tak nie działa.
Cały czas coś mi się kojarzy, że przy jakimś transferze, niekoniecznie naszym, już było zamieszanie z tymi procentami od kolejnej sprzedaży i faktem, że z jakiegoś tam powodu ten paragraf przestał obowiązywać.
Czy czasem nie było takiej sytuacji, gdy Uche odchodził z Almerii?
Odpowiedz cytując