Kocur napisał(a):

Jak Jankowski po 50 minutach nie na siły to niech zapier.dala na siłownie 
Tylko w Polsce młody piłkarz nie ma siły na 90 min człapania po boisku, co innego jakby faktycznie biegał od bramki do bramki.
|
Ale z drugiej strony - wydaje mi się, że nasze grajki może nie są zbyt wytrzymałe, ale za to żwawe.
Brożek, Guerrier wygrywali każdy jeden pojedynek biegowy. Chyba bez wyjątku.
Jović też bardzo szybki. Boguski - nie muszę dodawać.
No chyba, że to Śląsk taki cienki szybkościowo.