Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
Od: 12.2009
Offline
#
32853
29.08.2015, 21:49
Tutaj macie kilka oświadczeń odnośnie Ruchu Narodowego:
Krzysztof Bosak:
https://pl-pl.facebook.com/krzysztof...53232212949302
Robert Winnicki:
https://pl-pl.facebook.com/robertwin...14279585283312
Stanowisko ONR:
http://kierunki.info.pl/2015/08/stan...ntarnych-i-rn/
i odpowiedź RN:
http://prostozmostu.net/kraj/uchwala...wiadczenia-onr
i Bosaka:
http://prostozmostu.net/opinions/onr-ruch-narodowy
Odwołanie Mariana Kowalskiego:
http://prostozmostu.net/kraj/robert-...wiceprezesa-rn
i odpowiedź Kowalskiego:
https://www.facebook.com/Kowalski.Ma...247493/?type=1
Kilka dni a tyle wydarzeń
Czy Panowie zrobili dobrze to się okaże w przyszłości ... Chciałbym, żeby spełnił się taki scenariusz o jakim pisałem powyżej
Ostatnio edytowane przez heoij : 29.08.2015 o godz. 21:54.
heoij
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do heoij
Znajdź inne posty napisane przez heoij