Porter napisał(a):

|
A czy przypadkiem nie mamy 20% transferu Błaszczykowskiego, a to może być mawet 2 mln Euro. Spłacamy długi zewnętrzne i możemy zatrudnić kogoś lepszego niż Etończyk.
|
A to nie jest tak, że takie paragrafy przestają obowiązywać, gdy zawodnik przedłuża umowę? Kuba przedłużył z 2 lata temu...