Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32848
Stary 29.08.2015, 18:23
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Lewakom zawsze jest łatwiej się dogadać bo to debile bez honoru i zasad, których jedyną ideologią jest sianie rozpusty. Takim ludziom zawsze będzie łatwiej połączyć siły bo oni idą na łatwiznę, bazują na najniższych ludzkich instynktach czyli hedonizmie.
A ludzie prawi zawsze będa się spierali bo oni stawiają w życiu pewne granice, np w sprawie aborcji, in vitro, religii, jak tylko ktoś chce trochę bardziej liberalnie podejść do takich tematów to od razu mamy spór i podział. W tych postanowieniach trudniej jest wytrwać, zawsze łatwiej powiedzieć róbta co chceta, zabijajcie dzieci, hodujcie je w probówkach, dokonujcie eutanazji, ćpajcie itp
Dodatkowo ludzie prawi mają honor i jak ktoś coś za dużo powie albo źle zrobi to występuje tak jakby obrażenie się i trudno z takim człowiekiem/partią się dogadać w przyszłości. A lewaki? Czy tam są jakieś spory o ideologię, o to, że ktoś coś inaczej chciał zrobić? Czy tam się ktoś obraża na siebie jak się nawyzywają (chociażby Miller wyzywał Palikota kiedyś i co? I teraz się kochają)
Prawicowcy mają za to zasady , widać to po tych co są już w 5tej partii albo mają drugą czy trzecią żonę i płacą alimenty. Albo taki Kaziu Marcinkiewicz ,który zostawił żonę i znalazł sobie młodszą dupę (teraz się chyba z nią rozwodzi) . Nie rozśmieszaj mnie ,że takiemu Kurskiemu czy Czarneckiemu chodzi o jakieś wartości czy ideały ,byle się załapać na jakąś listę i tyle.
Co do wartości to założę się ,że ateista jest człowiekiem bardziej moralnym od Katola który chodzi co niedziele do kościółka ,a na co dzień to by "bliźniego" utopił w łyżce wody.
Miller wyzywał Palikota ? A co robi POPIS od 2005 roku ? Mieli stworzyć koalicję a niszczą ten kraj w jałowych sporach od 10 lat. Dziwne ,że ich te prawicowe wartości nie połączyły