|
Dyskusja o 15. miejscu jest jałowa, bo Polska nie zajmie go.
Jeżeli miałaby zająć to najlepiej jak najszybciej oczywiście. Nawet gdyby okazało się, że pięć drużyn to za dużo dla Polski, ewentualny spadek z 15. miejsca znów daje 4 drużyny, czyli nic do stracenia - grozi jedynie powrót do obecnego stanu rzeczy. Trzeba zauważyć, że zajmowanie miejsca 16., a np. 21 jest przez UEFA traktowane niemal tak samo przy rozdziale miejsc w pucharach.
|